31. oktoober 2012

Kolmas päev koolis


Tore, et meie klassi on uusi õpilasi juurde tulnud. Täna oli meid kokku juba 14. Alustasime jälle laulumänguga "Kes on täna meiega?". Nii saime omavahel kõik tuttavaks. Vestlesime sügisest ja sügisandidest. Õppisime selgeks, et sügiskuud on september, oktoober ja november. Vaatlesime, võrdlesime ja joonistasime korvi sisse erinevaid sügisande. Häälisime sõnu, lugesime sõnu tahvlilt ja tegime tutvust Karu-aabitsaga. Õppisime häälikut ja tähte I, L. Kordasime mõisteid suurem-väiksem, ülal-all, paremal-vasakul, võrdlesime hulki, kordasime number ühe kirjutamist ja õppisime kirjutama number kahte. Kõigepealt kirjutasime näpuga õhus, laual, kriidiga tahvil ja lõpuks pliiatsiga töölehel. NÜÜD TEAME, ET HARJUTAMINE TEEB MEISTRIKS! Vahepeal ikka mängisime ka klassis ja saalis.

EESTI KEEL - K-A (Karu-aabits) lk 41 lugeda hääldusharjutused (LI-LI-LII), tööleht lõpetada. Palun harjutada (soovituslik)  I ja L tähe kirjutamist, värvipliiatsitega värvimist, sõnade häälimist (mis on esimene häälik? viimane? jne)
MATEMAATIKA - tööleht lõpetada. Palun harjutada nr 1 ja nr 2 kirjutamist. Korrata mõisteid.

NUMBER 2

NÜÜD ON NUMBER KAKS ME EES,
VAADAKE, MIS TORE MEES,
PISUT RÕNGAS ON TA KAEL,
SABA LOHISEB KUI PAEL.

NB! 6-aastane laps võib teha ühte tegevust järjest ainult 10 minutit. Pärast seda peab käsi puhkama. 

Järgmine kord kohtume 14.novembril kell 17.00. Õpimapp kaasa! Vanematega vestleb Rakvere Gümnaasiumi psühholoog Maarika Kongi.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.