9. jaanuar 2013

Esimene koolipäev 2013.aastal

Täna oli nii tore jälle koolis kohtuda. Juturingis saime rääkida, mida põnevat jõuluvana kingituseks tõi ja mida huvitavat jõuluvaheajal tegime. Kui jutud räägitud, siis tuletasime meelde, mida oleme koos koolis õppinud. Kordasime, missugused perekonnad elavad arvude 2-6 majades (arvude asendajad), koostasime kaaslastele matemaatilisi jutukesi, õppisime kirjutama number 6, nuputasime, teritasime mälu, mängisime tähelepanumänge. Õppisime häälikut ja tähte M, N. Teame, et häälikuid me kuuleme ja hääldame, aga tähti näeme ja kirjutame. Täna saime kõik Karu-aabitsast õpetajale lugeda. Õpetaja jäi meie lugemisega rahule. Koolipäeva lõpus õppisime joonistama jänest. Aeg lendas kiiresti.
Järgmine kord kohtume 23.jaanuaril kell 17.00-18.00. Lastevanematega vestlevad Lääne-Viru Keskraamatukogu Lasteosakonna töötajad. Juba 1.klassis toimuvad raamatukogutunnid (kõikides Rakvere linna koolides).

Kodus jäävad töölehed lõpetada (laps proovib ise lugeda töökorraldused). Järgmisel korral korjab õpetaja töölehed jälle oma kätte (nimed peal). Korrata õpitud tähti, numbreid, treenida peastarvutamist ja harjutada lugemist Karu-aabitsast.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.