13. november 2014

Joonista Energia avastuskeskusele jõulukaart

SÕBER!

Kui oled vanuses 3 kuni 93, kui sulle meeldib joonistada või kujundada ning kui oskad oma töö meie Facebooki lehele üles laadida või tead kedagi, kes oskab sul aidata seda teha, siis meil on pakkuda võimalus joonistada/kujundada Energia avastuskeskuse 2014. aasta jõulukaart.
Tee nii:
·         Joonista või kujunda jõulukaart, milles on kujutatud talve, energiat, elektrit, avastamist, avastusi, teadust, teadlast või muud sobivat. Sobivad ka kaunid talvised fotod. Teksti pole sellele tarvis lisada.
·         Skaneeri või pildista valminud kaart ning tõmba fail arvutisse või kujundagi kaart arvutifailina.
·         Lae kaart meie Facebooki lehele või saada aadressil epp@energiakeskus.ee 1. detsembriks.
·         Ootame kõiki jõulukaarte ainult digitaalsel kujul. Me paigutame kaardi vastavasse jõulualbumisse, Energia avastuskeskuse Facebooki lehel, kõigile vaatamiseks ja hindamiseks ning Energia avastuskeskuse töötajad valivad hinnangutele tuginedes neist 2014. aasta pühadekaardi välja 8. detsembriks.
Peaauhind võidukaardi tegijale on kas tema enda klassile või tema valitud klassile (joonistaja lapse või lapselapse või naabrilapse vm klassile) tasuta Energia avastuskeskuse näituste külastus. Lisaks anname välja eriauhinnana ühe perepileti kõige kosmilisema, kõige elektrilisema või kõige lumisema jõulukaardi eest. Võidud saab realiseerida vahemikus 1. jaanuar – 15. veebruar 2015. Võitjate nimed ja edasised juhised avaldame oma Facebooki lehel ja Energia avastuskeskuse kodulehel.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.