5. juuni 2014

Kokkuvõte 1.klassist. Ees on suvevaheaeg! Hurraa!

Ja ongi 1.klass lõppenud. Sügisel alustame õpinguid juba 2.klassis. Täna toimus koolis pidulik aktus ja klassijuhatajatunnis tegime kokkuvõtte 1.klassi kohta. Riikliku kiituskirjaga lõpetasid 1.klassi Kristel, Helena,  Liisa, Georg ja Rando. Neljad ja viied tunnistusel olid Andral (üks "4"), Ralfil, Oliveril, Päärenil, Lisandral, Lisbethil, Timol, Jaanus-Eerikul, Melanyl, Mihklil, Rasmusel, Robertil, Martinil ja Joosepil. Vestlesime oma rõõmudest ja muredest. Sügisel alustame puhtalt lehelt.
MIDA PÕNEVAT TEGIME??
Alustasime kohe tammikus sügise sünnipäevaga. Keskkonnaameti haridusspetsialist Liina õpetas meid loodust vaatlema. Meile meeldib õuesõpe. Sel aastal osalesime projektis "Tere, kevad 2014". Saime tänukirja ja kleepsud kingituseks. Sipelgas Ferda õpetas meid prügi sorteerima. Kaks korda sõitsime Oandu looduskeskusesse (Kes elab metsa sees?  Hundiretk). Õppeprogrammid olid tasuta. Politseinik käis meil külas kaks korda ja ise külastasime uut Päästeameti maja (Mida tean tulest?). Neli korda käisime Rakveres teatris ("Sööbik ja Pisik", "Väike nõid, "Hobune, kes kaotas prillid ära" + jõulumaa, "Hiired pööningul"). Tallinnas käisime nukuteatris, NUKU- ja Loodusmuuseumis. Külastasime Politseimuuseumi (Lapsena liikluses). Osalesime Linnakodaniku Majamuuseumi erinevates tundides (mardid-kadrid, jõulud, sõbrapäev, lihavõtted) ja saime preemiaks tasuta külastada Rakvere Linnust. Linnuses võttis meid vastu Kristeli ema ja tegi meile suurepärase õppekäigu ning lõpuks söötis meil kõhud täis, et jaksaksime koju minna. Käisime Helenal külas ja tema isa õpetas meile leiva küpsetamist. Küll oli maitsev leib! Meie klassist osales 16 õpilast jõululaadal ja külastasime Sagadi mõisa, kus toimus tore jõulusagin.. Käisime õppekäigul EESTI POST-is. Korjasime aktiivselt küünlaümbriseid ja patareisid. Karl Johannes sai Lääne-Virumaal esimese koha. Küünlaümbriste jaht jätkub sügisel (info blogis). Oliver oli parim patareide koguja koolis. Georg ja Joosep esindasid meie kooli edukalt loodusloopäeval Tapa Gümnaasiumis. Kristel, Helena, Melany ja Liisa olid väga tublid kokanduskonkursil ning said preemiaks õppekäigu Rakvere Ametikooli (tordi tegemine, martsipanist roosid). Oliveri ema korraldas tüdrukutele õppekäigu juuksurisalongi, kus õpetati punupatse tegema. Kõik tüdrukud said endale pähe kenad soengud. Lemmikloomade näitus oli vahva, sest terve kool tuli lemmikuid imetlema. Meil toimusid esimesed klassipeod (aabitsapidu, kevadpidu), kus saime esineda oma vanematele. Õppeaasta lõpul korraldasid lapsevanemad toreda lõpupikniku Mattiase kodus. Saime palju huvitavat teada hobuste kohta ja eriti meeldis meile ratsutamine. Pärast sõitu maitses toit eriti hästi. Suured tänud vanematele!
Meil oli väga tegus esimene kooliaasta. Täna toimus klassis hääletus. Võrdselt hääli (kõige rohkem) said perepiknik Mattiase juures ja leiva küpsetamine Helena juures. Ka kõik teised ettevõtmised said punkte.. HURRAA! NÜÜD ON SUVEVAHEAEG! ILUSAT SUVE MEILE KÕIGILE!
ÕPETAJA TÄNAB ILUSATE LILLEDE, HEADE SUVESOOVIDE JA MEELDIVA KOOSTÖÖ EEST!!!Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.