26. august 2015

Kogu perele mõtlemiseks!!!

Teadlaste ÖÖ Festivalist meie koolis ja RRG-s
Juba 10.korda toimub 20.-25.septembrini Teadlaste Öö Festival, mille fookuses on sel aastal inimese "varuosade" valmistamise laborites, ravimite mõju, depressiooni ja stressi, loodusliku valiku ja eetikaga seotud küsimused ning sõltuvuste ravi.
AHHAA keskuse kui peakorraldaja ametlik partner meie linnas on Reaalgümnaasium, kuid nemad kaasavad sel aastal esmakordselt ka meie kooli, et lapsed saaksid oma linna teiste koolide ja õpilastega võimaluse lähemalt tutvuda. See on tore idee ja loodan, et saab kenasti ka teoks. Oleme Reaaliga juba mitmeid koosolekuid pidanud, mille tulem hakkab vaikselt selgemaks saama. Järgnevalt meie kooli panusest sellesse üritusse.

Kolmapäeval, 23.septembril 2.ja 3.klassi esindusele (5 liiget kummagi klassi rühmas) maskeerimismäng "Looduslik valik" kell 11.00 Palermo liivaaugus. Taaskord osalevad ka RRG sama vanuseastme õpilased. Eesmärk on 1 viiest meeskonnaliikmest selliselt ära maskeerida, et ta looduses võimalikult märkamatu oleks. Vajaminevad materjalid endal kaasa võtta, kohapeal olemas näokriidid ja saarepuu oksad. Oma prügi võtab iga meeskond pärast kaasa, oksad võib jätta võistlusplatsile. Makseerimiseks on aega 15 minutit. Kaasake kindlasti huvilisi lapsevanemaid, 1 täiskasvanud juhendaja võib abistada ka võistluse käigus. Parimad selgitab välja žürii, auhinnad, igale osalejale diplom. Ülejäänud klass võib tulla kaasa elama ja pealt vaatama. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.