10. jaanuar 2015

Teade huvijuhilt

Edastan vahva pakkumise. Usun, et see oleks õpetlik, põnev ja vaheldustpakkuv :) Ta on varem ka meie koolis rääkimas käinud. Palun andke esmaspäevaks teada, missugused klassid selles osaleda sooviksid (kindlasti ka huvipakkuv teema), siis tean planeerida, mitmes osas ja millal seda kohtumist korraldada.
Seega esmaspäeval küsin kas ja kes soovib üritusel osaleda.


Pakun Teie koolile üritust loomadest. Teen üritusi kahel teemal:

ÜRITUS ROOMAJATEST. Kasvatan ligikaudu 20 aastat mitmesuguseid, maailmas suurt populaarsust võitnud roomajaliike (erinevaid sisalikke ja madusid). Vahel käin muu töö kõrval neist ka rääkimas. Enamasti on mul madusid-sisalikke kaasas ühtekokku 5-6 liiki. Räägin nende loomade elust looduses ja tutvustan kaasavõetud roomajaliike.

ÜRITUS ÄMBLIKUTEST. Kasvatan ka mitmesuguseid ämblikke. Tegemist on maailmas suurt populaarsust võitnud Kesk- ja Lõuna-Ameerika päritolu linnutapikutega., keda sageli ämblikuhuvilised kasvatavad lemmikloomadena. Need on kenad suured ämblikud, kes on sageli üsna värvilised ja kaunid. Ämbliketeemalisel üritusel on mul enamasti kaasas samuti 5-6 erinevat liiki ämblikut, keda ma lähemalt tutvustan.

Need üritused on olnud enamasti kestvusega 45 minutit. Kui huvilisi on palju, siis olen teinud üritust ka 2 või 3 osas.

Saadan tavaliselt üritust tutvustavad plakatid 1-2 nädalat varem postiga. Piletid võtan tavaliselt ise kaasa. Pileti hind on 2 euro


Toomas Pranstibel

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.